Diskuze

Zde můžete zanechat svůj vzkaz do diskuze


Jméno: *
 
 
 
 
 
Položky označené * je povinné vyplnit.
Seveřan / 4.3.2019 / 17:15:
Taky nikdo netvrdí, že posílat tu fotku nebyl totální zkrat.

V ostatních případech raději drž píču, dojeli jste v normální sestavě po X letech, takže být tebou, řeším raději úpadek vlastního tábora.
J.R. from B.K. / 4.3.2019 / 16:08:
Tahle věta mě z toho všeho zaujala asi nejvíce... :-)

"Někdy si říkám jaké to muselo být v době, kdy bylo méně fízlů, žádné internety, prostě se šlo a bandy se potkali, vyříkali si to po svém a šlo se dál..."

To krásně kontrastuje s tím, kterak se 58 minut po konci zápasu, bez větší chuti najít soupeře, vyfotíte a napíšete "KDE JSTE?". Fakt ti to, tohle focení se, přijde normální ??? Čili, ještě že ty internety vlastně jsou, že? :-)

A to, že s vámi byli policajti, a že vám to znemožnilo hledat naše nocující? To myslíš vážně? To jako fakt? :-)

O té Ostravě, větší zábavě, diskotékách, silnější či slabší ekipě, to už ani netřeba komentovat ;-).

P.S. Vaši fanklubáci, viděno Vaší optikou, ti si info o svém autobuse jedoucím do Havířova dali na internet proto, aby o tom policisté věděli a oni si tak zajistili bezpečnost? :-)
Knedlík12 / 4.3.2019 / 12:35:
Nesnáším tady ty internetové války. Já přiznám naší chybu, že jsme Vás nenašli. Ale to, že s Vámi nebyl ani jeden policajt jak tvrdíte, tak to neznamená, že s námi taky nebyli. Někdy si říkám jaké to muselo být v době, kdy bylo méně fízlů, žádné internety, prostě se šlo a bandy se potkali, vyříkali si to po svém a šlo se dál. A jen co mě opravdu hlava nebere je to, že tvrdíte jak jsme ujeli před Vámi někam do bezpečí...jeli jsme do většího města, kde mohla být pro nás lepší noční zábava v podobě větších diskoték a tak. Sami jsme narazili podle mě na nejlepší ekipu u nás a moc příjemné to nebylo...vyserme se na internety a rozdejme si to na tribunách a případně v ulicích, když se naše cesty spojí.
Havíř / 4.3.2019 / 12:06:
Tak se bojite chlapci
Vemte ubytko aspon 150 km od slezske pudy
Internet hero / 4.3.2019 / 08:46:
Havíř: Budeme spát v bezpečí svých domovů, okoukali jsme tuhle bezva taktiku od vás z minulého roku 🍺.
Havíř / 3.3.2019 / 21:39:
Zdar buh motoraci tak jak jiste vite v utery vyrazite na horkou pudu slezska opet si radsi ubytovani najdete nekde v ostrave nebo si konecne projdete i hospody v Havirove a radi okostujete pivo havira ? Potom budete mit moznost napsat dalsi prdel sracky na netu snad teda ve vas neco je a mesto neopustite

Krasnou prijemnou nedeli
X / 3.3.2019 / 18:49:
Slezan :
Musíte být hodně hloupí, když si myslíte, že domácí dali dohromady jen 4 lidi a ve čtyřech měli v plánu vás napadat.
Slezan / 3.3.2019 / 18:44:
V patek nikdo nevedel kterym vlakem prijedem a taky pred nadrazim cekala policie jen nas neodhalily.. V sobotu by tam policie byla tak ci tak a skupinku 20 vice ozralych a hlasitejsich lidi by nemeli problem rozeznat... A jak uz sem napsal v patek v noci ste sanci meli a nevyuzily ste tak mlcte
Bady / 3.3.2019 / 18:41:
Slezan: Jako najít 9 fans ve městě, které má skoro 100 tisíc obyvatel to je sranda ne? Daleko víc mě ale pobavili ti, co v pátek do sektoru domácích ani raději nekoukali, ale v sobotu už v jistotě odjezdu rozdávali urážky :D
KZB / 3.3.2019 / 18:32:
Miluju tyhle internet wars, které vyústí pohádkovým reportem Havířova. Hoňte si péra nad tim, jak ste ve 20 zahnali čtveřici fanoušků, která se u vás vyskytla i k jejich překvapení zcela náhodou a příště ještě pište třeba onlajny fízlům z vlaku, kde se momentálně nacházíte, ať máte ještě větší ochranu.👮 Máte máslo na hlavě už několik sezón, kdy jste se u nás neukázali ve více jak 10 lidech, o vaší omladině, která nevytáhne paty ze Slezska radši nemluvim a najednou si budete otvírat držky.
Slezan / 3.3.2019 / 18:22:
Zajimalo kde se vy hrdinove byli v patek vecer po hokeji sme v 9 lidech si pres pulku mesta uplne sami na ubytovnu a vy nikde potom na odchytla policie sepsala a jakmile sme zalezli na ubytovnu odnest vlajky a po chvily sli do hospody se najist tak nikde ani jeden policajt takze kdyby ste chteli tak nas vklidu najdete.. Udelat si fotku po hokeji a psat lidem do havirova kde sme a ze nas hledate bylo trapne a urcite ste nas ani nehledali... A v sobotu po hokeji ani nemluvim to jak ste nas sledovali a sli hned za nama a jakmile sme se proti vam rozbehli tak ste zdrhali jak usian bolt v nejlepsi forme vy sracky :D sem zvedav kolik vas bude v utery spat v havru a nebo zase budete v jinem meste vy sprinteri z motoru?
Seveřan / 3.3.2019 / 15:57:
Kdyby to někomu uniklo, v pátek se odehrál další příběh z kapitoly "Ing. Novák"

Když jsme odpoledne před zápasem šli přípravovat fólie a transparent na zimák, čekalo nás překvapení. Hlavní pořadatel nás při vstupu do útrob haly šacoval. Bylo nám řečeno, že je toto nařízení ze strany města (Ing. Nováka). V kóji předtím proběhla kontrola i se psem vycvičeným na hledání výbušnin. Tentokrát jsou problém také baterky v kóji - výbušnina?
Ze strany tohoto člověka nás už překvapí máloco. Ale aby nás, bez předchozího, vyhazovali ze zimáku od rozdělané kartoniády, to už je vrchol. Musí se nechat pspatrolu a pořadatelům, že jejich lidi si o tom taky myslí svoje a přestože plní, co se jim řekne, chovají se k nám zatím celkem normálně.
X / 2.3.2019 / 21:47:
Byl bych rád, kdyby projednou zase skončili nešťastné internet wars.
Havířov si zajistil doprovod fízlů všude kde to jenom šlo, stejně jako včera. Přes noc zalezl do díry.
Není nic lehčího, než pověsit vlakový spoj na internet. Na území soupeře jsi v bezpečí a můžeš se vymluvit na organizaci výjezdu.
Radek / 2.3.2019 / 21:07:
Ok
Seveřan / 2.3.2019 / 20:11:
*abba
Seveřan / 2.3.2019 / 20:10:
Radek : to už má půlka republiky
PS. neni to baba
Radek / 2.3.2019 / 13:27:
Cus draci vcera na hokeji pustili pisnicku od abby babylon pak ste v tom jako kotel pokracovali v melodii a tak sem si rikal jak toho vyuzit a slozil sem neco...tak se vas ptam jestli tuto melodii nepouziva nejaky jiny klub ?? Zaroven taky jestli by se to vyzkouselo...?
KZB / 1.3.2019 / 23:07:
Jsou to hovna. Co sezona, to zklamani. #dopitanaubytovnu
Bady / 1.3.2019 / 22:19:
Cekal sem dnes trochu jinou sortu hostujících než tu co přijela... Mladá zver opravdu směřuje svojí aktivitu pouze na jistotu domácího prostředí...
Knedlík12 / 28.2.2019 / 09:26:
Nejmenovany: Může to být na tribunách hodně zajímavé, tak se nechám překvapit kolik hostů dorazí 😉