Diskuze

Zde můžete zanechat svůj vzkaz do diskuze


Jméno: *
 
 
 
 
 
Položky označené * je povinné vyplnit.
Seveřan / 26.3.2019 / 11:44:
Aby padlo aspoň pár řádků k sérii se Vsetínem, protože report pravděpodobně nebude...

Série za mě tak trochu zklamání, slabý počet nás o víkendu, lidi se asi zalekli toho prohlášení vedení ohledně nevpouštění se symboly apod. Na druhou stranu složení sektoru celkem slušné a fandění v obou zápasech dobré, v tom prvním asi o něco lepší, navdory tomu, že sektor je vlastně průchoďák, takže fandíš, ale pořád se o tebe někdo otírá při cestě na pivo nebo hajzl. Na to nemá každý náladu, takže lidi rozesraní spíš kolem zábradlí. Sektor úplně napíču, ne umístěním jako u nás, ale spíš podobou.
Za nás na výjezdu jen transparent k výročí okupace. Za Vsetín nic a ani to fandění žádná sláva, ale co čekat, když v domácím zápase nedáš ani gól. U nás by to vypadalo ještě hůř. Nenechat se zmást, i při našem "ok" výkonu a slabém výkonu domácích jsme nebyli kdovíjak slyšet.
Výjezdy Vsetína v týdnu dobrý, škoda, v sektoru chyběla v prvním zápase trochu jiná sorta lidí, v druhém už to bylo dobré představení, stejně ale nedosahovalo kvalit, jaké tu předvedli třeba v zápase, kdy tu dostali 8 banánů. To byl po fan stránce jejich top výkon u nás. Celkově ale dobré. Kladno by v takovém počtu rozhodně nedojelo a o kvalitě nemluvě.
Z naší stránky oba zápasy celkem dobré, první určitě lepší, druhý se fandění omezilo spíš na pár pokřiků a chorálů, protože jsme pořád dotahovali. Choreo prezentováno až druhý zápas díky neschopným kokotům z GLS. Bambamy dobrý efekt, plachtička za mě trochu zklamání, možná mohla být větší, nebo jiný tvar.

Celkově dobrá série,troufám si říct určitě daleko kvalitnější než Jihlava - Kladno, ale na to, že pro oba to mohl být vrchol sezóny, vlastně nic moc.

Tým na sérii výborně připraven, kluci semknutí, obětaví. Vsetín bezzubý v útoku, naivní v obraně. Jo, jeden zápas jim to tam napadalo, ale to je všechno. Nepřipravení, nebo neochotní připustit, že playoff se hraje úplně jinak, nevím. V tomto ohledu byl Havířov daleko nepříjemnější a tím pádem i lepší soupeř. Toť můj stručný pohled, na hokej nejsem expert, tak třeba melu hovna.

Offtopic : V sobotu jsem zaskočil do Veselí na finále mezi domácím Loko a Vajgarem. Těžko vybojované místo na stání na ochozu v ceně půl sta. Hokej mě fakt bavil, padlo hodně gólů, často to bylo ostré, emotivní, prostě bylo na co koukat. Párek v rohlíku za dvácu tentokrát vyhrál nad trochu dražší klobásou. Domácí kotel asi o 20 lidech, 4 bubny, hosté zaplnili asi třetinu jedné tribuny na stání, bubny 3, oba kotle fandí vytrvale celý zápas, hosté pochopitelně hlasitější, ale mají mezi sebou takovou tu malou vzduchovou sirénu a to je prostě napřesdržku, ve třetí třetině to naštěstí zmizelo. Fandění, i když hodně spočívalo v mlácení do bubnů mě celkem bavilo, nemám vysoké nároky na takovou soutěž. Malý zimák byl úplně plný. Příjemná hokejová tečka za sobotou. Fakt musím říct, že sem si to užil.
Radek / 20.3.2019 / 22:10:
Ahoj prosba lupen do vsetina nejde koupit.... potreboval bych dekuju moc za radu
admin / 12.3.2019 / 22:44:
VSTUPENKY NA LAPAČ JIŽ V PRODEJI!

S nákupem příliš neotálejte, do sektoru hostů zatím poskytnuto pouze 120 vstupenek a dá se očekávat vyprodáno.

1. semifinále: ZDE

2.semifinále ZDE
Havirovak z azetu / 12.3.2019 / 16:33:
Zdarec prvne vam chci pogratulovat z postupu ale myslim si ze pokud vasi hraci budou podavat takove vykony i dale tak vam to nevyjde a nejspise se uvidime i pristi rok... Zajimal by me vas nazor a hodnoceni na nas suport ve skromnem poctu u vas a taky na suport u nas doma. Predem diky za odpoved
TomasBudweis / 11.3.2019 / 15:17:
Černou kaňkou této série pro mě je trapné brečení a vypisování hoven od našich odresovaných fanoušků na forum soupeře.(Vlastně už neodresovaných)...

Nechají se okrást a pak to ještě vypisují domácím na forum, aby ukázali, jaké jelita jsou. Ale to už je vlastně takový kolorit... 😑😌
Radek / 11.3.2019 / 12:30:
Sorry nechtěně sem použil špatnou přezdívku :)
Bady / 11.3.2019 / 12:29:
Bady: jo snažili jsme se všichni ale bez bubnu a kdyby tam bylo ještě trochu mladších lidi a více lidi bylo by to o mnoho lepší...
Já se jen slušně zeptal...nic. víc

Toť vše
Seveřan / 11.3.2019 / 09:11:
Havířov hodně dobrý, až na ten včerejšek, tam už mi přišli odevzdaní. Jsem rád, že se na obou stranách vyhrávalo spíš venku, takže to byla taková odměna pro lidi, co nejsou líní vyjet.

Slezani nám hokejově moc nechutnají, doufám že semi bude o něčem jiném. Raději ale Vsetín než rozjeté Kladno.

Trochu mě mrzí internetová hovna jako černá kaňka téhle série, zbytečné od nás i od soupeře. Jinak to bylo dobré.
Bady / 11.3.2019 / 08:58:
Radek: tak si ten fanatismus měl rozjet ne? Co ti bránilo? Sám si v sektoru určitě nebyl.. 😉
Radek / 10.3.2019 / 23:32:
Aha tak to jo to vis na forum na ofic.webu mam zakaz 😂👏
Ja jen ze sem se tesil na fanatismus ale to uz je jedno ...hlavne ze to vyslo...
KZB / 10.3.2019 / 21:06:
Tak série s Havířovem nakonec daleko těžší a asi i zajímavější než jsem čekal... Ať už Kladno nebo Vsetín, tak věřím, že výjezdově to z naší strany bude kvalitní v obou případech a doženeme Budweis do hratelné baráže. 🍺

Radek: Aby ses měl na co blbě ptát, stejně jako to pravidelně provozuješ v "ptejte se" na oifc. webu😴

PS: Venca Prospal hooligans bandaska!
Radek / 10.3.2019 / 20:35:
Proc tam nikdo nebyl od vas?
admin / 7.3.2019 / 13:54:
Pokud někdo přehlédl, na znovu rozjetém webu hokejfans.cz vyšel rozhovor týkající se naší skupiny.

https://www.hokejfans.cz/clanek/rozhovor-motoraci-z-ceskych-budejovic?fbclid=IwAR2qIg6DEty13c7ejOnGZt4bepI4QeTfyt2G9FUhDvOPHsAkCJnxFc1XNYw
Seveřan / 6.3.2019 / 13:32:
Podívej se, co jste zrovna teď museli udělat...
Seveřan / 6.3.2019 / 12:20:
1) Nás tábor není naivní, všichni věděli, že ty auta za autobusem jsou, ne každý jel tím busem, takže se podle posádek uvnitř i zhruba vědělo, co je to za auta, stačilo jet dál, předstírat odjezd úplně pryč, pak je otázka, kam až by TfH byli v závěsu, ale místo toho se nic nepředstíralo, přestože bylo od začátku jasné, že to přijde. Vy jste se mezitím spokojili s obíráním dresařů, fajn vaše věc, vaše domluva.

2) Jasně že je tam rozdíl, napsat "kde jste" bylo dementní(Nevím kolikrát potvrdit to ještě chceš), na druhou stranu, alespoň to nebylo veřejně. Viděl jsi někdy někde veřejně takovou fotku lidí z našeho tábora, pokud to nebylo s trofejí apod.? Aby náš tábor za každou cenu troubil do světa (nejen soupeři) "Tady jsme, vykazujeme nějakou aktivitu" Chyť nás PČR. Každý, kdo trochu sleduje dění na tribunách si umí udělat zhruba obrázek o počtu a síle soupeře, tak na co takové příspěvky veřejně. Já k aktivním lidem nepatřím, takže je ani neznám, ale někde jsem zaslechl, že na té fotce, pokud jsi ji viděl, bylo stejně pěkné hovno vidět. Takže z mojeho pohledu daleko lepší by od vás fakr bylo poslat nějakou fotku z recese a mezitím se činit ve městě, neveřejně.

Vy tohle bohužel děláte. I do těch reportů kolikrát napíšete zbytečně moc. To mi nevymluvíš.
J.R. from B.K. / 6.3.2019 / 11:11:
Seveřan: Dobrý příspěvek! Fakt dobrý!

Zmíním 3 věci...

1) Vaše noc v Ostravě... Mezi HZ a TfH byla před tím víkendem domluva jasná. TfH půjde po vás a HZ si "rozebere" zbytek. A když se zjistilo, že jedete do Ostravy, TfH vyrazili za vámi s tím, že HZ projde havířovské hospody. Tak se také stalo. Vždyť to dává smysl. Rozumíme si?

2a) Včerejší naše fotka. Seveřane, jsi dostatečně inteligentní na to, abys mezi těmi dvěmi fotkami našel jeden obrovský rozdíl... My ji někomu z vás posílali? My psali "kde jste?". Tenhle rozdíl přece vidíš a musíš jej uznat...

2b) Původně jsme z recese chtěli vyfotit skupinu co nejmenších dětí a holek a s textem "kde jste?" vám poslat právě tu fotku ;-).

3) Tu vaši fotku jsem bral jako prezentaci vás, né jedince. Navíc ji poslal člověk, který mezi vás patří a má tam určité slovo, ne? ;-) Čili nediv se, že jsme ji vztáhli na vás jako na celek.

4) BYLO BY MOŽNÉ S NĚKÝM OD VÁS DNES NA CHVÍLI MLUVIT? KLIDNĚ PŘES PLOT U SEKTORU. NĚCO BYCH POTŘEBOVAL ;-).
Seveřan / 6.3.2019 / 10:19:
JR: Úplně už teď nevím, na co mám reagovat..

Vyčítáš knedlíkovi, že jej sere internetová doba, jakoby on poslal tu fotku, což byla (napíšu to ještě jednou, když ti to udělá radost) pěkná píčovina ve stylu Ultras Mora, která snad pramenila z nějaké frustrace protože vašim se v Ten večer prostě nějak povedlo zmizet, což knedlík taky uznal jako chybu.

Sám dobře víš, že v Havířově je pěkné hovno a přijde mi docela logické jet pár kilometrů do vedlejšího města za noční zábavou, přestože tam může čekat v klubech (na dveřích) a v hospodách mnohonásobně silnější soupeř, který si okamžitě dá echo a během chvilky se zformuje, namísto sezení někde v Havířově za v podstatě jistého dohledu PČR, takže pokud se někdo z něčeho posral, byla to noc v Ostravě. O sledujících autech se vědělo od začátku. Co je na tom za lež, že jsme byli konfrontováni Baníkem, není náhodou Baník priorita TfH? Není tam jednou z nejsilnějších skupin?
Mimo to, ono ani pro Zvěř to není do Ostravy tak daleko, takže namísto obírání fanklubáků...

Ale zpátky k tomu prvnímu, proč ti vadí názor někoho jiného vzhledem k tomu, co se stalo s onou fotkou? (PS. Co ta fotka která se teď objevila na HF? Není to tak na stejné úrovni? ) Kdybych uplatnil "kolektivní vinu" jako ty, napsal bych ti, že jsi píča, že se družíš s Porubou, i když je mi jasné, jak ses na to asi tvářil, když se s nimi vaši mladí začali tahat. A vůbec i další jejich činy. Že jsi píča, že někteří od vás se jeden den sotva podívají do našeho sektoru a další den dělají haury ve větším počtu a s vidinou brzkého odjezdu.
KZB / 6.3.2019 / 09:45:
Jsi to ty, Jaroslave Dusku? #sluncevdusi
Chlápek -M- / 6.3.2019 / 09:41:
Ach jo hoši,kdyby jste se tak vysraly na posranou agresi a na svoje ega a neřešily kdo jak vypadá,kdo jak fandi,kdo jak jezdí,nepovyšovaly se,tak by jste si pak vážily sami sebe..Když jsem byl na zakladce,nejvíc pro mě bylo moje ego a moje parta..Teď je mi 34 let a vím,že nejvíc záleží na tom bejt dobrej člověk.Jo nejsem dokonalej,tvl udělal jsem tolik píčovin,ale vzdycky jsem vnitřně vedel,že je to chyba..A tak jednou člověk pochopí,že tu chybu už nikdy neudělá,protože je to špatný..Doufám,že to jednou taky pochopíte..Motoru zdar.
Seveřan / 5.3.2019 / 09:06:
*grabs a popcorn*