Diskuze

Zde můžete zanechat svůj vzkaz do diskuze


Jméno: *
 
 
 
 
 
Položky označené * je povinné vyplnit.
Bady / 11.3.2019 / 08:58:
Radek: tak si ten fanatismus měl rozjet ne? Co ti bránilo? Sám si v sektoru určitě nebyl.. 😉
Radek / 10.3.2019 / 23:32:
Aha tak to jo to vis na forum na ofic.webu mam zakaz 😂👏
Ja jen ze sem se tesil na fanatismus ale to uz je jedno ...hlavne ze to vyslo...
KZB / 10.3.2019 / 21:06:
Tak série s Havířovem nakonec daleko těžší a asi i zajímavější než jsem čekal... Ať už Kladno nebo Vsetín, tak věřím, že výjezdově to z naší strany bude kvalitní v obou případech a doženeme Budweis do hratelné baráže. 🍺

Radek: Aby ses měl na co blbě ptát, stejně jako to pravidelně provozuješ v "ptejte se" na oifc. webu😴

PS: Venca Prospal hooligans bandaska!
Radek / 10.3.2019 / 20:35:
Proc tam nikdo nebyl od vas?
admin / 7.3.2019 / 13:54:
Pokud někdo přehlédl, na znovu rozjetém webu hokejfans.cz vyšel rozhovor týkající se naší skupiny.

https://www.hokejfans.cz/clanek/rozhovor-motoraci-z-ceskych-budejovic?fbclid=IwAR2qIg6DEty13c7ejOnGZt4bepI4QeTfyt2G9FUhDvOPHsAkCJnxFc1XNYw
Seveřan / 6.3.2019 / 13:32:
Podívej se, co jste zrovna teď museli udělat...
Seveřan / 6.3.2019 / 12:20:
1) Nás tábor není naivní, všichni věděli, že ty auta za autobusem jsou, ne každý jel tím busem, takže se podle posádek uvnitř i zhruba vědělo, co je to za auta, stačilo jet dál, předstírat odjezd úplně pryč, pak je otázka, kam až by TfH byli v závěsu, ale místo toho se nic nepředstíralo, přestože bylo od začátku jasné, že to přijde. Vy jste se mezitím spokojili s obíráním dresařů, fajn vaše věc, vaše domluva.

2) Jasně že je tam rozdíl, napsat "kde jste" bylo dementní(Nevím kolikrát potvrdit to ještě chceš), na druhou stranu, alespoň to nebylo veřejně. Viděl jsi někdy někde veřejně takovou fotku lidí z našeho tábora, pokud to nebylo s trofejí apod.? Aby náš tábor za každou cenu troubil do světa (nejen soupeři) "Tady jsme, vykazujeme nějakou aktivitu" Chyť nás PČR. Každý, kdo trochu sleduje dění na tribunách si umí udělat zhruba obrázek o počtu a síle soupeře, tak na co takové příspěvky veřejně. Já k aktivním lidem nepatřím, takže je ani neznám, ale někde jsem zaslechl, že na té fotce, pokud jsi ji viděl, bylo stejně pěkné hovno vidět. Takže z mojeho pohledu daleko lepší by od vás fakr bylo poslat nějakou fotku z recese a mezitím se činit ve městě, neveřejně.

Vy tohle bohužel děláte. I do těch reportů kolikrát napíšete zbytečně moc. To mi nevymluvíš.
J.R. from B.K. / 6.3.2019 / 11:11:
Seveřan: Dobrý příspěvek! Fakt dobrý!

Zmíním 3 věci...

1) Vaše noc v Ostravě... Mezi HZ a TfH byla před tím víkendem domluva jasná. TfH půjde po vás a HZ si "rozebere" zbytek. A když se zjistilo, že jedete do Ostravy, TfH vyrazili za vámi s tím, že HZ projde havířovské hospody. Tak se také stalo. Vždyť to dává smysl. Rozumíme si?

2a) Včerejší naše fotka. Seveřane, jsi dostatečně inteligentní na to, abys mezi těmi dvěmi fotkami našel jeden obrovský rozdíl... My ji někomu z vás posílali? My psali "kde jste?". Tenhle rozdíl přece vidíš a musíš jej uznat...

2b) Původně jsme z recese chtěli vyfotit skupinu co nejmenších dětí a holek a s textem "kde jste?" vám poslat právě tu fotku ;-).

3) Tu vaši fotku jsem bral jako prezentaci vás, né jedince. Navíc ji poslal člověk, který mezi vás patří a má tam určité slovo, ne? ;-) Čili nediv se, že jsme ji vztáhli na vás jako na celek.

4) BYLO BY MOŽNÉ S NĚKÝM OD VÁS DNES NA CHVÍLI MLUVIT? KLIDNĚ PŘES PLOT U SEKTORU. NĚCO BYCH POTŘEBOVAL ;-).
Seveřan / 6.3.2019 / 10:19:
JR: Úplně už teď nevím, na co mám reagovat..

Vyčítáš knedlíkovi, že jej sere internetová doba, jakoby on poslal tu fotku, což byla (napíšu to ještě jednou, když ti to udělá radost) pěkná píčovina ve stylu Ultras Mora, která snad pramenila z nějaké frustrace protože vašim se v Ten večer prostě nějak povedlo zmizet, což knedlík taky uznal jako chybu.

Sám dobře víš, že v Havířově je pěkné hovno a přijde mi docela logické jet pár kilometrů do vedlejšího města za noční zábavou, přestože tam může čekat v klubech (na dveřích) a v hospodách mnohonásobně silnější soupeř, který si okamžitě dá echo a během chvilky se zformuje, namísto sezení někde v Havířově za v podstatě jistého dohledu PČR, takže pokud se někdo z něčeho posral, byla to noc v Ostravě. O sledujících autech se vědělo od začátku. Co je na tom za lež, že jsme byli konfrontováni Baníkem, není náhodou Baník priorita TfH? Není tam jednou z nejsilnějších skupin?
Mimo to, ono ani pro Zvěř to není do Ostravy tak daleko, takže namísto obírání fanklubáků...

Ale zpátky k tomu prvnímu, proč ti vadí názor někoho jiného vzhledem k tomu, co se stalo s onou fotkou? (PS. Co ta fotka která se teď objevila na HF? Není to tak na stejné úrovni? ) Kdybych uplatnil "kolektivní vinu" jako ty, napsal bych ti, že jsi píča, že se družíš s Porubou, i když je mi jasné, jak ses na to asi tvářil, když se s nimi vaši mladí začali tahat. A vůbec i další jejich činy. Že jsi píča, že někteří od vás se jeden den sotva podívají do našeho sektoru a další den dělají haury ve větším počtu a s vidinou brzkého odjezdu.
KZB / 6.3.2019 / 09:45:
Jsi to ty, Jaroslave Dusku? #sluncevdusi
Chlápek -M- / 6.3.2019 / 09:41:
Ach jo hoši,kdyby jste se tak vysraly na posranou agresi a na svoje ega a neřešily kdo jak vypadá,kdo jak fandi,kdo jak jezdí,nepovyšovaly se,tak by jste si pak vážily sami sebe..Když jsem byl na zakladce,nejvíc pro mě bylo moje ego a moje parta..Teď je mi 34 let a vím,že nejvíc záleží na tom bejt dobrej člověk.Jo nejsem dokonalej,tvl udělal jsem tolik píčovin,ale vzdycky jsem vnitřně vedel,že je to chyba..A tak jednou člověk pochopí,že tu chybu už nikdy neudělá,protože je to špatný..Doufám,že to jednou taky pochopíte..Motoru zdar.
Seveřan / 5.3.2019 / 09:06:
*grabs a popcorn*
TomasBudweis / 4.3.2019 / 23:41:
V posledni větě jsem ti jasně řekl, abys nereagoval, přesto jsi to udělal. Ve svém věku bys mohl umět poslouchat :)

1) změnilo by se to pro mě v tom, že bych uznal, že Havířov dokázal vyjet ve velmi dobrém počtu oba dny a řadí se mezi ty nejlepší v první lize... V tom nehledej argument tvrďáků z mostu který jsem zavrhl hned prvé...

2) i kdyby to byli kvalitní TfH (že ti nemám důvod věřit), stále nevidím odpověď na to, proč se o nepokusila MZ a Poruba a proč, která v první prvoligove sezóně Azetu oblezala stadion v hoperskych cepicich a nebo ani nevěděla, kde stadion je a přitom poslouchala rytmusa na sídlišti na lavičce (a to že nejsem o tolik starší od těch kluků, Džone)...

3) Hořekuju nad vašimi trapnými počty. Co se týče tribun, ostuda to podle mě nebyla. Žádnou hitparádou bych to nenazýval, ale ani ne ostudou. Ano, oproti minulým seznam jsme na tribunach slabší, ale nešli jsme že sta do nuly, tak jako vy... Utíkat je silné slovo, nemyslíš?

4) chápu to. Rád si přečtu vše z tribun, ledů i ulic, protože je to pro mě vášeň. Stejně jako pro tebe a proto čteš mé příspěvky zde na fóru a odpovídáš na ně :) a přitom přemýšlíš, s kým asi si tak zrovna píšeš :D

5) prezentace neprivezena, nelze argumentovat... Nudle v bande jste tak trochu byly. I když přiznávám, že represe v našem městě a tajných Columbíček je víc než dost.

6) nemusím ti věřit stejně tak jako ty mně. Nepovedlo se, promrdali jsme to, pravděpodobně. Každopádně úkol to byl těžký. Přesto tribunovym představením a pátečním nepříjezdem jste se pro mě staly mrdky. Stejně jako loňskou totální ignoraci playoff a minimálně jedním totálně vynechanym výjezdem... Představ si, že jde v televizi dohráno a v něm máš natočených posledních pět let sektoru hostů v Českých Budějovicích... Radši zapneš teletext, abys ty červené sedačky a trapasy neviděl a čteš stránku 259,kde je žebříček ATP...

To že u nás nastal jistý úpadek aktivit, to není třeba komentovat... Stále doufám, že jsme jen v zimním spánku... Jinak ano, jsou věci a odvětví, kde se nám Hz nemůže rovnat ani po pas... Ať jsou to počty či prezentace v našich společných zapasech (nepočítejme nikoho z fanklubu, ale jen "černé mikiny")... A momentálně i kdybychom nedojel ani na jeden zápas play off (nechám tě o tom přemýšlet, možné je vše), myslím si že i tak jsme o pár světelných let dal... I když chybujeme tak jako každý normální člověk této planety...
J.R. from B.K. / 4.3.2019 / 23:01:
Tomáši, přemýšlím, jestli lžeš záměrně, nebo sám sobě s nadějí, že to tak možná je, nebo zda lžeš nevědomky, protože jsi prostě jen osel (alespoň se tak chováš ve svém posledním příspěvku. Ale když sám uznáš, že možná místy píšeš zkratkovitě, tak mnohé to vysvětluje, to pak ty nepřesnosti zkreslující realitu lze pochopit. Čili, díky za Tvou upřímnost úvodem.

1) Hele, hypoteticky. Kdybychom přijeli v reprezentativním počtu už v pátek, v čem by to bylo jiné? Dopadlo by to tak, že od našeho pátečního příjezdu, až do našeho sobotního odjezdu, bychom byli pod bedlivým dohledem fízlů a vy byste nám předhodili, že jsme na sebe fízly nabalili schválně (jak legrační argument). Nic byste neudělali. Nic. Z čeho byste nás tedy obvinili potom? Ba naopak, vám po městě, několik hodin, chodí 9 lidí s dvěma vlajkama v batohu a vy jediné, na co se zmůžete, je vyfotit se jak největší tvrďáci kdesi na mostě.

2) Děláš si prdel? Ty fakt netušíš, kdo vás v té Ostravě vyzval? Kdo s vámi mluvil? Kdo za vámi přišel do hospody a komu jste odpověděli, že ven nejdete? Ověř si to kým chceš, koho chceš se zeptej. Do Ostravy za vámi přijelo několik aut TfH. Havířováci, kteří vás bedlivě sledovali. Taková i byla domluva... TfH pojedou za vámi do Ostravy, HZ si projde město Havířov. Ne, žádný Baník, oficiálně Baník (ChzB) vás nevyzýval, to, že jste se posrali z TfH (to není ostuda) si pořád neobhajujte nějakou fantasmagorií... A ano, do Ostravy jste jeli jen proto, že jste se zesrali. To ví každý a já Ti to zde jednou ukážu ve screenu od jednoho z Tvých kolegů, který to aspoň chlapsky přiznal ;-).

3) Ano, do Českých Budějovic, a v posledních letech i do jiných destinací, neumíme jezdit. Je to naše chyba. A pak přijedeme jednou a vy si ty dva dny trhnete takovou ostudu, jakou bych od vás nikdy nečekal (myslel jsem, že v piči, na vaše poměry, jste jen na tribunách, né i mimo ně). Půlku sobotního hokeje nás se zájmem pozorovat a pak utíkat ve vlastním městě před takovými hovny, jakými jsme, to mi hlava nebere... Utéct ve svém městě. Ve svém městě. Před hovny... Co jako ti hrdinové čekali? Že se z nich poserem? Ty vole, Tomáši...

4) Díky, že naši scénu, naše zážitky, naše povídání a vše, co se na našem fanouškovském webu šustne, sleduješ. Nehledej v tom ironii, já si fakt třeba vážím toho, že kdejaký Tomáš z druhého konce republiky ví, že Honza Maruna má rád kakao. Nečekal jsem, že to takto dostaneme do povědomí celé republiky. Udělal jsi mi radost.

5) "ve víkendovém termínu neprivezete ani choreo, po městě se mezi fizlama motate jak nudle v bande a pak píšeš lejna... "

:-)))

Jo jo, vlakem přes Prahu, v pár lidech, kdy můžeme narazit na Spartu či Sigmu, si povezeme choreografii. Ty mě bavíš... A motání se mezi fízlama? Aha, měli jsme jim utéct, chápu. A pokud ne, možná mi to předvedeš zítra u nás, jak se v 18 lidech zbavit fízlů.

6) I kdyby měl Havířov 200 000 obyvatel, tak nám nikdy neunikne 9 Motoráků. Nikdy. Protože je rozdíl chtít, je rozdíl se pozérsky fotit a je rozdíl něco dělat, o něco se snažit...

P.S. Ekipy Havířovské Zvěře a Motoráci se vzájemně nemohou rovnat. Posledních několik let nesahá ekipa HZ té z jihu Čech ani po pás. Proto mě zaujalo, co po víkendu dokážete napsat. Místo sebereflexe jen spousta lží. Myslel jsem, že vlastní neschopnost dokážete uznat. Jebat, vem to čert, zítra a pozítří je taky den a já tak nějak tuším, že se předvedete v daleko lepším světle než o víkendu doma. Že na nepovedený víkend z vaší strany dáte zapomenout hodně kvalitním představení. Tuším, že zítra i pozítří nás můžete velmi překvapit, zaskočit, vrátit se tam, kam podle mnohých patříte.
TomasBudweis / 4.3.2019 / 21:53:
Budu ti chvíli odpovídat rozumně a chvíli zkratovitě. Někdy na budu rozumný a jindy tě urazim jaký jsi zkurveny proplešatělý zmrd... Nu, pojďme do toho...

To že fotka pochodujici bandy byl momentální zkrat je stejná pravda jako to, že jste hovna a nedokážete si vzít dovolenou i na pátek a přijet v reprezentativním počtu na dvoudenní playoff v ideálním termínu...

Furt nechápu o jde, že jsme spali v Ostravě, kde jsme nakonec narazili na mnohem silnější ekipu, než bychom narazili přímo v Havířově, kde si hospůdky hlídala tak maximálně mladá zvěř a Poruba bavící se bez drog. Kdy první jmenovaná skupina nás šla před šesti lety na výjezdu strašit k sektoru v rovných kšiltovkach a hoperskych botách...

Spíš byl měl zapremyslet co byl takovy problém sem nedojet pět let v poradně bande, než tu teď dělat takový senzace ve vašem tricetistrankovem elaboratu... Od nás trochu blbost, od vás trapas. A ne jen toto playoff, ale posledních pět let. Pět let, kdy my jsme jezdili pravidelně ať už auty nebo Busem. Pět let kdy jsme byli u vás průměrní a nebo tak dobří, že sis nad tím vyhonil brejle...

Dej si klidně po úterní výhře kakao s Mařkou,dejte si klidně co chcete a kde chcete. Zhrzený z prohry a nečekaného vývoje série nejsem. Jsem nasranej z toho, že pořádně přijedete jeden sotva, ve víkendovém termínu neprivezete ani choreo, po městě se mezi fizlama motate jak nudle v bande a pak píšeš lejna...

A co se týče našeho města, hledat sedm lidí v našem městě (i když bohužel nejsme město-velkoměsto) je kurva těžkej úkol...

A už drž hubu. Jen si to přečti a nereaguj.
J.R. from B.K. / 4.3.2019 / 21:52:
Seveřan: Hele, v pohodě. Já zde, i když jsem tady četl příspěvky mých "kolegů" z Havířova (totožnost pisatelů neznám a přiznám se, že né se vším jsem souhlasil, chyběla mi v nich pokora!), původně vůbec nechtěl psát, protože je to zbytečné, navíc vše podstatné jsem, a myslím, že co nejvíc fárově, popsal v reportu. Já si sobotu užil a to je pro mě hlavní. Ale příspěvek Tvého kolegy Knedlíka, ve kterém dle mého bylo hned několik nepravdivých informací (stejně jako v několika příspěvcích dalších diskutérů, zřejmě se hlásících k Motoru), už jsem okomentovat musel... Za následné "zasrání" vaší diskuze (i když nic jí neudělá takovou reklamu :-) ) se omlouvám. Tvůj příspěvek si s chutí přečtu, doufám, že nebude důvodem k dalšímu zbytečnému handrkování.
Seveřan / 4.3.2019 / 21:03:
Dneska už mě nebaví ti odpovídat.
Přijď zítra, budeš to tu mít.
J.R. from B.K. / 4.3.2019 / 20:58:
Seveřan: Ano, je. Stejně jako to, co jsem tady Knedlíkovi 8 minut po šestnácté napsal já a Ty jsi mé řádky, které se prostě nehodily do krámu, potřeboval stočit jinam...
Přijde mi to stejně komické, jako kdyby se po nedělním derby Sparty se Slávií ozvali zástupci Sparty a protestovali proti penaltě, kterou Slavia v derby neměla kopat, načež Jarda Tvrdík by odvětil, ať radši Sparta řeší to, proč už 4 roky (nebo kolik) nemá titul...
Seveřan / 4.3.2019 / 20:50:
Já nic nikam neposouvám, jestli chceš, povídej si o tom dál. To co jsem napsal je fakt. To první i to druhý.
J.R. from B.K. / 4.3.2019 / 19:59:
Seveřan: Je mi jasné, že debatu je třeba co nejrychleji posunout jinam... V pořádku. #nehodiciseskrtnete