Diskuze

Zde můžete zanechat svůj vzkaz do diskuze


Jméno: *
 
 
 
 
 
Položky označené * je povinné vyplnit.
admin / 12.11.2019 / 12:48:
ZÍTRA VŠICHNI DO KOTLE!

Peca / 27.10.2019 / 10:29:
Respekt, že se nepřidáváte k tomu stupidnímu chorálu gol Motor gol ,a zboříme stadion... To se vždy stidím za tu stupiditu, že to někdo zkusí řvát! Sebrat klokanum chorál i se stejným textem, to musel být blb co s tím přišel k fans do Motoru...
KZB / 18.10.2019 / 12:10:
Michal: Poslední série je vyprodaná, po novém roce bude v prodeji nová.
Michal / 9.10.2019 / 21:54:
Šlo by koupit od vás nějaký samolepky?
Kdyby ne tak kdy budou nějaký na prodej?
admin / 12.9.2019 / 11:12:
Jirka: Bude v průběhu sezóny nebo před začátkem play-off.
Jirka / 12.9.2019 / 06:26:
Zdravím jak to letos vypadá s Motorackym průvodem díky moc.
Radek / 30.8.2019 / 20:27:
Přesně
KZB / 28.8.2019 / 14:03:
emil:

https://www.youtube.com/watch?v=GSg74WN5Ip0

Je to na každém fanouškovi v kotli, pokud na to bude 90% opět srát a nechá se vše na tom minimu lidí, jako to bylo v uplynulých sezónách, těžko to můžeme někam posouvat.
emil / 11.8.2019 / 14:29:
Jak to letos bude vypadat na značkách? Plánujete to zkusit dostat z5 na vyšší úroveň, nebo to časově nedáváte a lze tak letos očekávat další úpadek aktivit..
Radek / 6.4.2019 / 10:41:
Ahoj draci nejakou choreografii na jagra by ocenilo mnoho lidi at vidi cely svet jaka uplakana medialni pica to je diky
Hranol / 31.3.2019 / 02:37:
Vyjádření k tomu jak VsEtIn ztratil vlajky a podobně bude? Nebo to pořád držíte v tajemství zakleté bambitky? Není důvod se stydět pravda by mohlo vyjít na palubu. Žádné foto žádná odezva. O incidentů v KlAdNĚ byla odezva ihned venku jak to na hooligans.cz tak na různých místech stránek hokeje. Děkuji za odpověď
Seveřan / 26.3.2019 / 11:44:
Aby padlo aspoň pár řádků k sérii se Vsetínem, protože report pravděpodobně nebude...

Série za mě tak trochu zklamání, slabý počet nás o víkendu, lidi se asi zalekli toho prohlášení vedení ohledně nevpouštění se symboly apod. Na druhou stranu složení sektoru celkem slušné a fandění v obou zápasech dobré, v tom prvním asi o něco lepší, navdory tomu, že sektor je vlastně průchoďák, takže fandíš, ale pořád se o tebe někdo otírá při cestě na pivo nebo hajzl. Na to nemá každý náladu, takže lidi rozesraní spíš kolem zábradlí. Sektor úplně napíču, ne umístěním jako u nás, ale spíš podobou.
Za nás na výjezdu jen transparent k výročí okupace. Za Vsetín nic a ani to fandění žádná sláva, ale co čekat, když v domácím zápase nedáš ani gól. U nás by to vypadalo ještě hůř. Nenechat se zmást, i při našem "ok" výkonu a slabém výkonu domácích jsme nebyli kdovíjak slyšet.
Výjezdy Vsetína v týdnu dobrý, škoda, v sektoru chyběla v prvním zápase trochu jiná sorta lidí, v druhém už to bylo dobré představení, stejně ale nedosahovalo kvalit, jaké tu předvedli třeba v zápase, kdy tu dostali 8 banánů. To byl po fan stránce jejich top výkon u nás. Celkově ale dobré. Kladno by v takovém počtu rozhodně nedojelo a o kvalitě nemluvě.
Z naší stránky oba zápasy celkem dobré, první určitě lepší, druhý se fandění omezilo spíš na pár pokřiků a chorálů, protože jsme pořád dotahovali. Choreo prezentováno až druhý zápas díky neschopným kokotům z GLS. Bambamy dobrý efekt, plachtička za mě trochu zklamání, možná mohla být větší, nebo jiný tvar.

Celkově dobrá série,troufám si říct určitě daleko kvalitnější než Jihlava - Kladno, ale na to, že pro oba to mohl být vrchol sezóny, vlastně nic moc.

Tým na sérii výborně připraven, kluci semknutí, obětaví. Vsetín bezzubý v útoku, naivní v obraně. Jo, jeden zápas jim to tam napadalo, ale to je všechno. Nepřipravení, nebo neochotní připustit, že playoff se hraje úplně jinak, nevím. V tomto ohledu byl Havířov daleko nepříjemnější a tím pádem i lepší soupeř. Toť můj stručný pohled, na hokej nejsem expert, tak třeba melu hovna.

Offtopic : V sobotu jsem zaskočil do Veselí na finále mezi domácím Loko a Vajgarem. Těžko vybojované místo na stání na ochozu v ceně půl sta. Hokej mě fakt bavil, padlo hodně gólů, často to bylo ostré, emotivní, prostě bylo na co koukat. Párek v rohlíku za dvácu tentokrát vyhrál nad trochu dražší klobásou. Domácí kotel asi o 20 lidech, 4 bubny, hosté zaplnili asi třetinu jedné tribuny na stání, bubny 3, oba kotle fandí vytrvale celý zápas, hosté pochopitelně hlasitější, ale mají mezi sebou takovou tu malou vzduchovou sirénu a to je prostě napřesdržku, ve třetí třetině to naštěstí zmizelo. Fandění, i když hodně spočívalo v mlácení do bubnů mě celkem bavilo, nemám vysoké nároky na takovou soutěž. Malý zimák byl úplně plný. Příjemná hokejová tečka za sobotou. Fakt musím říct, že sem si to užil.
Radek / 20.3.2019 / 22:10:
Ahoj prosba lupen do vsetina nejde koupit.... potreboval bych dekuju moc za radu
admin / 12.3.2019 / 22:44:
VSTUPENKY NA LAPAČ JIŽ V PRODEJI!

S nákupem příliš neotálejte, do sektoru hostů zatím poskytnuto pouze 120 vstupenek a dá se očekávat vyprodáno.

1. semifinále: ZDE

2.semifinále ZDE
Havirovak z azetu / 12.3.2019 / 16:33:
Zdarec prvne vam chci pogratulovat z postupu ale myslim si ze pokud vasi hraci budou podavat takove vykony i dale tak vam to nevyjde a nejspise se uvidime i pristi rok... Zajimal by me vas nazor a hodnoceni na nas suport ve skromnem poctu u vas a taky na suport u nas doma. Predem diky za odpoved
TomasBudweis / 11.3.2019 / 15:17:
Černou kaňkou této série pro mě je trapné brečení a vypisování hoven od našich odresovaných fanoušků na forum soupeře.(Vlastně už neodresovaných)...

Nechají se okrást a pak to ještě vypisují domácím na forum, aby ukázali, jaké jelita jsou. Ale to už je vlastně takový kolorit... 😑😌
Radek / 11.3.2019 / 12:30:
Sorry nechtěně sem použil špatnou přezdívku :)
Bady / 11.3.2019 / 12:29:
Bady: jo snažili jsme se všichni ale bez bubnu a kdyby tam bylo ještě trochu mladších lidi a více lidi bylo by to o mnoho lepší...
Já se jen slušně zeptal...nic. víc

Toť vše
Seveřan / 11.3.2019 / 09:11:
Havířov hodně dobrý, až na ten včerejšek, tam už mi přišli odevzdaní. Jsem rád, že se na obou stranách vyhrávalo spíš venku, takže to byla taková odměna pro lidi, co nejsou líní vyjet.

Slezani nám hokejově moc nechutnají, doufám že semi bude o něčem jiném. Raději ale Vsetín než rozjeté Kladno.

Trochu mě mrzí internetová hovna jako černá kaňka téhle série, zbytečné od nás i od soupeře. Jinak to bylo dobré.
Bady / 11.3.2019 / 08:58:
Radek: tak si ten fanatismus měl rozjet ne? Co ti bránilo? Sám si v sektoru určitě nebyl.. 😉