V sobotu slavíme 90 let!

10. ledna 1928 sloučením Viktorie ČB se Slovanem ČB vznikl klub s názvem AC Stadion České Budějovice, jehož hrdým následovníkem je nynější znovuzrozený Motor. Následující týden tedy klub oslaví své kulaté 90. narozeniny, které oslavíme se čtyřdenním předstihem již tuto sobotu, během již nyní vyprodaného „retro“ zápasu.

Oslavy významného jubilea jsme se snažili pojmout co nejzodpovědněji, o čemž svědčí vynaložené finanční prostředky, které přesahují částku 40 000 kč! Klubu popřejeme s velkou slávou jak na zimním stadiónu během zápasu s Karlovými Vary, tak také po jeho skončení u slepého ramene. Více informací přinášíme v tomto článku.

CELOSTADIONOVÁ CHOREOGRAFIE K OSLAVĚ 90. VÝROČÍ KLUBU

  • Na své sedačce nalezne drtivá část fanoušků v Budvar aréně metalizovanou fólii v jedné z klubových barev, případně v barvě zlaté. Rozložení fólií  na sedačkách je třeba striktně dodržet, proto žádáme fanoušky, aby si fólie vzájemně neprohazovali ani je jinak neničili.
  • Součástí výroční choreografie je také plachta větších rozměrů, která se rozvine nad hlavami fanoušků v jedné části tribuny „C“, prosíme tedy všechny zde sedící diváky o trpělivost a spolupráci nejen při jejím rozvinutí, ale i během její prezentace.
  • Se začátkem 1.komerční přestávky a po úspěšném rozvinutí plachty proběhne po odpočítání kotle hromadné zdvihnutí všech fólií nad hlavy fanoušků, fólie prosím držte nad hlavami nejméně po dobu jedné minuty.

POZÁPASOVÉ OSLAVY U SLEPÉHO RAMENE

  • Po skončení utkání chystáme překvapení, u kterého je vítán a neměl by chybět žádný fanoušek Motoru!
  • Narozeninová show z produkce nás, fanoušků, jejíž součástí bude například také ohňostroj, proběhne po obvodu slepého ramene přibližně půl hodiny po skončení sobotního zápasu.
  • Pokud se chcete do těchto oslav sami aktivně zapojit, vyčkejte po skončení zápasu v prostoru domácího kotle, kde sdělíme více podrobností.

Všem fanouškům, kteří se aktivně zúčastní jak celostadionové choreografie, tak pozápasových oslav, děkujeme za spolupráci!

MOTORE, VŠECHNO NEJLEPŠÍ!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*