V sobotu s novými chorály!

O vrytí nových chorálů pod kůži se marně snažíme už delší dobu. Na začátku sezóny jsme tuto aktivitu vynechali protože klub žil svojí euforií a atmosféra byla na dobré úrovni. Poslední domácí zápasy šla ale atmosféra poměrně dolů a lidé v kotli se fanděním příliš nebaví. Proto bychom rádi náš repertoár oživili právě nyní.

Proto prosíme, všechny aktivní členy kotle aby se do sektoru D3 dostavili alespoň půlhodiny před začátkem zápasu – tj. v 15:30

Pro jednou to dopití jednoho piva v hospodě před hokejem oželit můžete, z valné hromady FK by jste to měli stíhat také. Zmíněnou půl hodinku využijeme k nacvičení, případnému poupravení níže přiložených chorálů, nebudou chybět samozřejmě natištěné texty. Přistupte k této „události“ prosím zodpovědně a pokud můžete opravdu doražte. Ať to fandění u nás posuneme zase o kousek dál. Bylo by dobré, pokud by dorazil i někdo z bubeníků ;)
1)

2)

Zobrazit komentáře 6

 1. Tácek napsal:

  Škoda, že se nikdy nechytlo tohle http://www.youtube.com/watch?v=ELbOZUp-u3Y smile Podle mě by to stálo za to to znova rozject, byla by to pecka :O smile

 2. admin napsal:

  Tak valná hromada snad nebude trvat 3 hodiny ne? smile Není problém přijít v 15:45 a přidat se k lidem který už v kotli budou.

  • Machy napsal:

   Právě že pravděpodobně bude. Témat a změn probíhá hodně, máme vítr z toho, jestli to vůbec stihnemedo začátku hokeje. Úvodní prezentace se už posunula o půl hodiny dopředu a i tak se nám zdá málo času.

 3. BuránekBudvárek napsal:

  Inu ale zvolit k takové aktivitě zápas, kterému předchází valná hromada…

 4. Machy napsal:

  Bohužel kvůli valné hromadě fanklubu asi nebude reálné, abychom dorazili už v půl čtvrtý…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*