Úvodní slovo před začátkem sezóny

Motoráci, začátek nové sezóny klepe na dveře a proto pomalu ale jistě přepínáme do aktivního fanouškovského módu. 👇

Minulý týden uplynulo přesně 10 let od okamžiku, kdy na ledovou plochu k prvnímu přípravnému zápasu nastoupil znovuzrozený Motor. Právě tento zápas nastartoval také fanouškovský „boom“ budějckých tribun a my jsme tak společně za zmíněné období dokázali vybudovat silnou fanouškovskou značku, která stále rezonuje napříč ČR. Právě oslavy jubilea 10 let tak budou výraznou součástí tohoto ročníku.

Jako první na pořadu jsou ale události nadcházejících dnů:

Tou první je „generálka kotle“ před samotným začátkem extraligy. Ta proběhne během přípravného zápasu s finským Karpatem v neděli 3. 9. Vyzýváme tedy všechny aktivní fanoušky ze sektorů D3 a D4 aby dorazili na tento zápas na svá klasická místa za bránou a naladili se na začátek extraligy celozápasovým fanděním, jako je tomu běžně v lize. Chybět nebudou vlajky, bubny a svoji premiéru si odbyde nový speaker z řad mladších fanoušků, kterým chceme postupně dávat více prostoru ohledně chodu kotle.

Tou druhou je, věříme, že pro všechny pozitivní zpráva a to, že tradiční fanouškovský pochod po roční pauze opět ožije – na první domácí zápas extraligy vyrazíme všichni společně pochodem! Oproti minulým ročníkům jsme se rozhodli pro oživení v podobě vyhlášení jednotného dresscodu, městem projdeme všichni oblečeni v modrém! 🔵

K oběma akcím samozřejmě vydáme ještě několik samostatných příspěvků, nyní tedy mějte na paměti:

3. 9. – Tribunová generálka – VŠICHNI DO KOTLE
17. 9. – Pochod na první domácí zápas – VŠICHNI V MODRÉM

Jeden Komentář

  1. Michal grabmuller napsal:

    Pro motor mi žijeme ole🥷💪na pochod půjdu na 100%

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*