Support není hra o peníze 🚫

Jako dovětek ke včerejšímu vyjádření stran vyhlášené soutěže, která je z našeho pohledu urážkou fanouškovství a jejíž podstatou je drzost nejmenované sázkové kanceláře hodnotit fanouškovské tábory napříč extraligou, byl před druhou třetinou vyvěšen transparent vyjadřující postoj našeho seskupení k tomuto trendu a způsobu tvorby a podpory atmosféry na ligových stadionech.

Hrdost a oddanost se totiž v decibelech neměří, stejně jako se aktivita fanoušků, kteří nezištně vyvíjejí jakoukoliv aktivitu, ať už tvorbou choreografií, atmosféry, investicí volného času do výjezdů za svým klubem, či jen příchodem na domácí stadion, nedá jakkoliv ohodnotit v penězích.

Skuteční fanoušci jdou na stadion bez vidiny profitu, zápas za zápasem přihlížejí úspěchům a selháním jejich klubů a i přes občasný povzdech po prohrané bitvě za pár dní znovu stojí před dveřmi stadionu. Nezáleží na tom, kolik jich je, jak jsou hlasití, nebo jestli se po víkendech válejí v barvách a lepenkách. Upřímná láska ke klubu není o nic menší u těch malých, nepočetných, nehlasitých, bez finančních prostředků na tvorbu choreografií, nebo oslnivé vlajkoslávy. Nedá se změřit, natož umístit do žebříčku.

Tak ještě jednou a provždy:
Support není hra o peníze 🚫

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*