V prodeji nová série samolepek a fanzine!

V úterý nás na domácí půdě čeká poslední zápas základní části a právě k tomuto, zřejmě vyprodanému souboji o druhé místo v tabulce, jsme pro vás k prodeji připravili v pořadí již 12.sérii samolepek a také zbrusu nový fanzine!

(Klikni na obrázek pro zobrazení v plném rozlišení)

V prvním čísle nového tišteného fanouškovského občasníku naleznete kromě obsáhlého rozhovoru se členem skupiny Prague Motorfans také ohlédnutí za oslavami 90 let Motoru, lehce přiblížíme fanouškovskou scénu na hokeji v italském Miláně, nebo zavzpomínáme na bojkot fanoušků proti trenérovi Bokrošovi v roce 2008. V neposlední řadě se Motoráci mohou dočíst o aktuální hokejové kariéře bývalého kapitána Josefa Straky, kterého jsme v rámci prvního čísla také krátce vyzpovídali.

Vydání vlastního fanzinu je pro nás zcela nová zkušenost a záleží pouze na vás, zda tuto aktivitu udržíme i do budoucna, nebo upadne v zapomnění. Časopis je tvořený fanoušky pro fanoušky, proto je prostor pro to, podílet se na jeho obsahu otevřený komukoliv z vás. Ať už formou glosy, reportu nebo třeba  jenom za pomoci fotografií. Kontaktovat nás můžete na e-mail info@motoraci.cz

Jak fanzine, tak samolepky, jsou vyrobeny v omezeném množství, proto s případným nákupem příliš neotálejte. Veškerý zisk z prodeje putuje už klasicky do choreofondu a na rozvoj dalších fanouškovských aktivit a předmětů. 

JAK SAMOLEPKY, TAK FANZINY BUDOU PŘIPRAVENY KE KOUPI U ZNÁMÝCH OSOB V SEKTORU D4 

 

EDIT 27.2.: SAMOLEPKY VYPRODÁNY, FANZINY BUDEME DOTISKÁVAT NA PÁTEČNÍ ZÁPAS S HAVÍŘOVEM. 

Zobrazit komentáře 8

 1. Michal napsal:

  Dobrý den chtěl bych si koupit Fanzine a samolepky šlo by to ještě vůbec?

 2. Ziky2 napsal:

  vp_robert (zavinac) seznam.cz

 3. Pavel napsal:

  Bylo by možné koupit samolepky a fanzin uz pred zapasem někde? nevin jak budu stihat hokej. dikes

 4. Ziky napsal:

  Čau, dal by se ten fanzine případně pořídit elektronicky? Rád bych si ho přečetl a na zimák se nedostanu.
  Díky Ziky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*