Prohlášení k současné situaci v kotli

Jak se říká – každý pohár jednou přeteče. Ten náš, naplněn trpělivostí přetekl po včerejším zápase.

Už delší dobu panuje v kotli napjatá atmosféra, kde i při běžném pohledu nezaujatého diváka je jasné, že sektor D3 je tvořen dvěmi základními skupinami – bohužel.

I přesto, že svůj klub milujeme nadevše a sezóna se blíží do nejduležitější části, nebudeme Motor už nadále ze sektoru D3 podporovat vlajkami, choreografiemi a ani hlasivkami. Každý fanoušek by měl mít svou hrdost, po té naší je ze strany určitých lidí neskutečně šlapáno.

Nechceme a ani nemůžeme být součástí kotle, kde mají lidé názory jako za totalitního režimu. Nikoho nenutíme či nepřemlouváme, aby se zachoval stejně, pokud chcete i nadále být součástí kotle – buďte. My, alespoň za této situace, kde osobní ambice a postoj některých vítězí nad vším ostatním budeme Motoru do doby neurčité držet zatím pouze palce.

Zobrazit komentáře 47

 1. Onen napsal:

  Začátek je odchod a třeba v dalším zápase budeme podporovat, ale z jiného místa to je pro doplnění

 2. Slava napsal:

  Se nedivte… Zajímá vás vůbec jak hraje Motor nebo tam chodíte dělat jen bordel, napadat a okrádat fanoušky druhých klubů?

 3. BGKS napsal:

  co chcete po tech vasich fanklubacich co jebou do prdele a uz na pohled jsou to gayove
  drzime palce z varu ;)

  • Prst napsal:

   Pozor, to sis naběh. U pravých ultras je jakákoliv podpora mimo ČB nepřípustná! Nemůžeš se s nima mrdat…!

   • KZB napsal:

    Prste, neměl bys v tvojem věku dělat užitečnější věci, než lézt na web o polovinu mladších kluků? Mindráček? každej si od včera jdeme vlastní cestou, takže si svoje názory můžeš vesele psát na web či fb FK. Tady na tvoje stařecký výlevy neni nikdo zvědavej;)

    • Pendolino napsal:

     Prste: O tomhle asi nic nevíš, tak to nekomentuj. A už nás neřešte nebo máte pořád potřebu vidět co děláme a co budeme dělat? My Vás už taky neřešíme, jste nám volný. Tahle podpora je jako podpora v boji proti policii a v boji pro legalizaci pyra tam jsou všichni za jedno,protože to je společný boj a důležitý. Oni nám vyjádřili podporu,ale určitě by nás tisíckrát nezdravili a ani nezvali na pivo,jen vidí jaká cesta je správná, tak jí podporují.

 4. Prst napsal:

  Jo, vlajky jsme si jako děti! na táboře taky kradli. Jen s tím rozdílem, že to mělo nějaký předem dohodnutý pravidla, dělo se to mezi těmi, kteří s tím souhlasili a pak se za nějaký výkupný ty vlajky vracely. Poznej rozdíl…

 5. fanoušek napsal:

  Podle mě je tato situace smutná. Jde o prosazení si svého, na to má samozřejmě každý právo. Ve společnosti je třeba dodržovat nějaké normy (pravidla). Kdo ale určuje pravidla fandění? Osobně si myslím, že tak trochu pravdy má každá strana. Hráči na hřišti si mezi sebou nedají nic zadarmo, proč by tomu tak mělo být i v hledišti? Můj názor je, že zdravá rivalita na stadion patří, dělá atmosféru v hale napjatější a zajímavější (viz. zápasy s Plzní či Spartou). Sprosté pokřiky? I tak se vyjadřují emoce, nejde fandit pokaždé slušně. Kradení vlajek nebo šál má taky svou tradici, ale spíš na fotbale. Pokud se chce někdo prát, tak ať si to party mezi sebou domluví a činí tak někde mimo halu, na stadion to nepatří a pokud se chce někdo bratříčkovat, tak ať tak činí, je to jeho věc. Přát někomu něčemu smrt,to pokládám za zvrácené a dotyčný to určitě nemyslel vážně. Zkrátka chce to nalézt kompromis a uvědomit si, co nás na ten stadion táhne a to je sport, který by měl vždy končit podáním rukou, tak se vykašlete na neshody a zkuste začít každý u sebe. Byla by škoda přijít a super atmošku, kterou vytváří početný kotel, jaký je a doufám, bude.

 6. RvD napsal:

  No… když vidim, jak se tady plácaj po zádech AZ, SB a UM tak se mi normálně dělá blbě. Děláte ultras akorát ostudu… Fans si aspoň drží nejakou lajnu, ale vy jste jen zakomplexovaný, agresivní chudáci. Hanba vám…

 7. =M= napsal:

  Taky jsem si vsiml ze se v kotli neco deje… A nelibi se mi to! Ja si jdu stoupnout na D5 a fandim odsud! ;)

 8. Kuba(AH) napsal:

  K tomuhle se snad ani nemá cenu vyjadřovat…hádat se s fanklubákem, který ví všechno nejlépe. Hoši z B12, SB a všichni ostatní fanoušci, kteří máte hrdost a nepotřebujete se mrdat s fans soupeře o přestávkách, držím vám palce!!! Jednoho dne se to povede a fanklubáci z celé republiky zmizí na propadlišti dějin!

  • Hura napsal:

   laugh laugh laugh laugh laugh Sorry vole, ale tohle už nerozčílí. To je prdel!!! „Jednoho dne se to povede a fanklubáci z celé republiky zmizí na propadlišti dějin!“ Jdi do televize, na tebe čekaj!
   Abys neřek, že s tebou nikdo nehraje, tak taky přidám srdceryvný příspěvek:
   LÁSKA ZVÍTĚZÍ NAD NENÁVISTÍ A FANOUŠCI VŠECH KLUBŮ SE JEDNOHO DNE BUDOU MRDAT NAVZÁJEM NA VŠECH STADIONECH CELÉHO SVĚTA! PEACE!!!

  • A.K. napsal:

   Možná byste se měli na názor zeptat klubu, kterému fandíte. Co vám na to asi řekne vy nenahraditelní??
   Já vlastně zapomněl, vy se klubu ptát nemusíte, vy to víte lépe, než oni. Vy totiž víte všechno lépe, než kdokoli jiný a vy, jedině vy máte pravdu. ;-)

  • Prst napsal:

   Ty jsi prostě hloupoučkej, jinak se to nedá nazvat. Jedinou omluvou by ti bylo, že ti je tak 17, max. 20 let. To jsou totiž telecí léta. Jo, je pravda, že opravdovým vypatlancům to vydrží i dýl, ale tu nejhorší variantu jsem nepředpokládal.

   OK, nech nás se mrdat s ostatníma fans a my necháme vás mrdat se mezi sebou…

  • RvL napsal:

   No ty ses vyved! laugh Tebe měla máti radši spolknout…

 9. Fleš napsal:

  Vaše problémy bych tak chtěl mít..

 10. Prst napsal:

  Hoši, hoši. Nutí vás někdo k bratříčkování se s fanoušky ostatních klubů? Nenutí. Sám to neprovádím, ale pokud k tomu nejsem nucen ostatníma, je to jeho věc a je mi to u prdele. Oháníte se tu slovama jako „totalita“, ale sami totalitně nařizujete, co se smí a co ne. Sami určujete to, co je „správný“. Odejít z kotle je vaše rozhodnutí, ale věřte, že to bude vypadat pouze jako laciný gesto. Ostatně kotel byl před váma a bude i po vás.
  Hloupoučkým řečem jako napsal Kuba(AH) se snad nemá ani cenu vyjadřovat. Snad jen, aby mi řekl zásadní rozdíly mezi fanklubem a dnešníma moderníma skupinama, jako je B12 nebo SB. Podstata je totiž úplně stejná a to združovat se do skupin, který mnají stejný cíl. Tipuju, že kdyby si fanklub neříkal fanklub, ale třeba Motor Supporters nebo Motor Boys (and Girls), tak by bylo vše v pořádku. Je to prostě strašně dětský přístup.

  • KZB napsal:

   Nejedná se o žádný gesto ani pózu. Prostě je to naše osobní věc a rozhodnutí. S lidma z kotle je fajn sedět možná tak u piva ale fanouškovsky končí většina právě řečma u piva nebo na srazu fanoušků. Celou sezónu posloucháme kecy na naše hlavy od lidí, který si jsou shcopný splést pojem choreo a chorál – to myslím jako vysvětlení stačí. Fanklub neustále moralizuje a moralizuje a vůbec se cítí nade všema hrozně nadřazeně. Poslední řeči, který padaly na fb o víkendu mě akorát utvrdili v tom, že určité členy FK neskutečné sere, když oni nemají pravdu a někdo neuznává jejich názory. Tak si to dělejte po svým, bez nás.

  • Keli napsal:

   Prstíčku, oni neví co je totalita a totalitní názory, protože v té době byli ještě na houbách nebo v lepším případě tahali kačera na provázku. Jenže teď jsou nejchytřejší na světě a nad jejich názor není. Tak moc jim záleží na Motoru, že když není po jejich, tak fandit nebudou. Myslím, že to nebude škoda.

 11. Kuba(AH) napsal:

  Smrt fanklubu! Tohle odporně zvrácené fanklubácké myšlení se musí vykopat z každého stadionu v republice. Mnozí to už dokázali, je jen na vás, aby jste si udělali pořádek. Držím palce!
  Není normální, aby si fanoušci jiných klubů lezli do prdele, jak je to zvykem v extralize a první lize. Tím myslím i to dementní zdravení…Fanklubáci vzpamatujte se, kde máte hrdost?

  • David napsal:

   Pane bože, do čehos to duši dal? Doufám, že ti neni víc, jak 16 let, a ještě z týhle blbosti vyrosteš.

  • motor napsal:

   vaše chování patří na fotbal. né na hokej…

   • Kuba(AH) napsal:

    Takže na hokej patří bratříčkování a zdravení soupeře a řvaní dementních pokřiků typu „na ledě se pase pruhované prase“ a „rozvlňte jim síťku“? smile
    Proč by normální fandění nemohlo být i na hokeji?

    • A.K. napsal:

     A kdo rozhoduje o tom, které fandění je to správné? Ty?
     Osobně se stydím za lidi, kteří kradou šály a rádi se rvou. Osobně jsem pyšný na to, když se fanoušci dvou týmů v klidu o přestávce sejdou a pokecají. Připadá mi to naprosto v pořádku.

     • Vanous99 napsal:

      Ano plně souhlasím… Fandění má být sportovní záležitost… Chceš se rvát?? OK běž do armády… Chceš krást??? Nastěhuj se na Máj, ale laskavě tyhle s odpuštěním „sračky“ prosím do hokeje netahejte…

    • Martin napsal:

     Ty jsi asi debilní! Jeden z důvodů, proč preferuji hokej a ne fotbal je i to, že fanoušci se nechovají jako vymletá a neustále ožralá hovada a dokážou mezi sebou normálně komunikovat. A ano, pokřiky jako rozvlňte síťku a na ledě se pase pruhovaný prase, jsou normální pokřiky. Jestli se ti líbí dělat na stadionu bordel, řvát sprosté chorály an adresu soupeře, rvát se a házet dýmovnice, tak si táhni na fotbal. On sport je také o nějaké úctě a ta se v hokeji vždy tradovala. Máš myšlení dítěte a nejspíš jím i budeš.

    • Prst napsal:

     No vidíš, mně zas připadá trapnej třeba pokřik: „Skáčeme Budějce, Budějce, Budějce……postaví se na zadní, na přední, na zadní, jenom bobře nespadni, jenom nespadni (stejná melodie totiž)“ a mam právo určovat jestli to na hokej patří nebo ne? Nemám. Prostě buď to většina bude řvát nebo ne a takový pokřik časem zanikne. Stejně tak ať se bratříčkuje se soupeřem kdo chce. Proč musíte určovat co je správný a co neni? Jste snad nějací nadfanoušci nebo nadlidi?

  • A.K. napsal:

   Bože, kolik ti je? Osobně budu rád, když lidi tvého typu na stadiónu neuvidím a tvé nenahraditelné hlasivky rád oželím. Běžte krást na Dynamo, tam budete mezi svými.

  • RvL napsal:

   Sis trošku popletl sporty blbínk,ne?!Táhni se vyřádit na fotbal,kterému beztak ani nerozumíš,ne*er se do zvyků hokejových fandů,které jsou úplně odlišnou kulůrou,od vypatlaných fotbalových rádoby fans!Partička náctiletých dhebííílků ovíněných jedním pivem,co si v anonymitě kotle hraje na hooligans,ale mimo kotel jde se sklopeným ocáskem poslušně domů,umýt nádobí,že jo šášo nešťastný??? laugh

 12. L.M napsal:

  škoda….já už tedy na hokej chodím nepravidelně,ale vaše skupina měla něco do sebe a kotel přeci jen nabíral pomaličku jinačí směr v myšlení!
  vyklizení pozic je tak trochu prohra!

  co takto druhý kotel v sektoru na stání ??

 13. Wrak napsal:

  Držím klukům z B12 palce. Fanklubáctví se musí vymýtit!

 14. Petr Čamra napsal:

  My jakožto SB (Southern Boys) se ztotožňujeme s názory které má převážná většina „horní části“ kotle. Tím pádem nesouhlasíme s některými názory „dolní části“ (Fanklub).Proto v tomto případě bude naše podpora směřovat ke klukům z B12. Není to nejšťastnější situace, která panuje v kotli mezi lidmi, ale tak to už bohužel je. Toto je pouze náš názor na celou věc.

  • pivak napsal:

   No vidis, ja zase nasouhlasim s kradezemi vlajek a sal. Takze tu Vasi skupinu SB tam milerad ozelim.

  • Martin napsal:

   Tvl. když jsem já chodil do kotle, tak žádná B12 a SB nebylo, kotel byl plný, bylo nám krásně a žádné spory.

   • BÝVALÝ fanoušek napsal:

    Přesně jak píše Martin. Nebýt nějaký B12,která si mylí ž jí patří svět(kotel jim nestačí) a SB,bylo by tam krsně. Od té doby cose B12 rozmohla,začala krást šály,vyhlašovat ´války´ ,tak jsem radši prřestal chodit,dodnes toho nelituju. A jak tak koukám,můžu být rád že jsme v 1.lize…. Aspoň neděláte takovou ostudu

 15. admin napsal:

  Takže je lepší chodit do sektoru s lidmi kteří nás tam nechtějí a mají totálně zvrácené názory? My nikomu do prdele lézt nebudeme. Proč bychom nemohli jít na hokej jako normální diváci? A ne, nepřijdeme si lepší.

  • Vanous99 napsal:

   A Vy chodíte fandit Motoru nebo řešit fanoušky??? Mě kdyby někdo z kotle sral, tak se k němu otočim zády a fandim klukům, jako sorry, ale tohle je ubohost…
   Je to můj názor, nadávejte si jak chcete

   S pozdravem Vanous

  • Prst napsal:

   Prosimtě, popiš mi ty totálně zvrácený názory. Děkuji!

 16. =M= napsal:

  A připadáte si teď jako lepší? Místo aby jste bili rádi, že tu vůbec nějakej hokej je, tak se hádáte kvůli píčovině jako je zdravení Pardubic… Tohle fakt není normální

  • Pavel napsal:

   Já nejsem členem ani jedné skupiny, ale podporuji tohle a taky z kotle odejdu. Tak všechny kdo je na tom jako já,tak ať taky kotel opustí a uvidíme jak jin to půjde bez nás.

   • =M= napsal:

    Taky se nepřiřazuji ani k jedné ze skupin, ale jít tam a nefandit? To můžu doma koukat na onlajn a vyjde to na stejně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*