Motor vs Benátky

První polovinu základní části ukončil zápas s týmem z Benátek nad Jizerou. Na tento zápas si do Budvar arény našlo cestu přes 5000 diváků, nechyběl zaplněný kotel, který se po celý zápas prezentoval slušnou úrovní fandění.

Na zápas s další z farem, které brouzdají ledy 1.ligy, nebyla plánovaná žádná prezentace, a tak si Motoráci mohou v klidu dopřát posezení u zrzavého moku. Hlavním tématem diskuze jsou některé události z Jihlavy, své si také řekneme k posledním výkonům kotle během posledních domácích zápasů a shodneme se na tom, že dnes to musí být jiná káva.

received_10205403480785967

S vhozením úvodní buly se na zábradlí tentokrát staví pouze jeden spíkr, na kterém tak dnes z největší části leží skladba Motoráckého repertoáru. Motor jde na ledě už téměř tradičně do vedení již v první minutě a slušně zaplněná hala si poprvé může odpovědět s hlasatelem jméno střelce branky. I když je dnešním soupeřem tým, z těch méně atraktivních, na tribunách se to paradoxně nikterak neprojevuje a od začátku se fandí lépe, než například v zápase s Přerovem, kdy nám byl soupeřem i zaplněný sektor hostů. Dnes host dorazil pouze jeden, navíc si s sebou přivezl i jakýsi vzkaz.

buzik

Atmosféra je po zbytek zápasu na slušné úrovni, za kompletní vlajkoslávou jsou oba sektory už tradičně zaplněné velice dobře. Co by dnes mohlo být vyzdvihnuto je velice dobré střídání chorálů s pokřiky a naopak, kdy spíkr velice dobře reaguje na dění na ledě.  Nechybí ani odpovídačky s ostatními tribunami, kde především tribuna „A“ umí zařvat určitě mnohem více, že? K zamyšlení také je, proč do kotle stále chodí lidé, kteří půl třetiny řeší výměnu řemenu a další podobné chujoviny. Potom se stokrát můžete divit, že vás někdo jebe.  Ano, budeme vás zmiňovat a otravovat, dokud to bude nutné.

received_10205403479385932

Jak už bylo zmíněno na začátku reportu, na tento zápas nebyla připravena žádná optická prezentace, velkým naším mínusem je, že už po několikáté leží nové mávačky pouze ve skladu. Bohužel, stále bojujeme s dodavatelem vhodných teleskopických tyčí. V D4 tak alespoň nárazově vlají menší vlajky, několikrát se nad hlavami fanoušků roztočí les šál. Na kostce svítí stav 4:1, do Budějc přenášíme kousek Mexika v podobě mexické vlny, která několikrát projede halou. Konec zápasu už má tradiční průběh, potlesk ve stoje, krátká děkovačka, během které jsou dnes jmenovitě vyzdvihnuti dva Davidové (Gábič, Kuchec), sbalení všech fidlátek a odchod z tančírny.

received_10205403479505935

Ať žije Motor!

OHODNOŤTE KVALITU FANDĚNÍ BĚHEM TOHOTO ZÁPASU:


S koncem tohoto reportu přinášíme také novinku v podobě hlasování o kvalitě fandění v jednotlivých zápasech. Pomocí pěti hvězdiček můžete ohodnotit jak výkon samotného kotle, tak i ostatních tribun! Pokud zvolíte hvězd pět, znamená to nejlepší výkon kotle/ostatních tribun, naopak jedna hvězda = propadák na tribunách.


[yasr_visitor_multiset setid=0]

Zobrazit komentáře 2

  1. Aleš napsal:

    To známkování atmošky – dobrej nápad, ale bacha na zneužití naklikáním hveždičky „netultras“ jiných klubů smileAle třeba to zas tak nečtou smile

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*