Kurva fandim?

Čtvrtfinále play off, stav série 1:1 na zápasy. Po skvělém utkání na ledě Liberce jak v hledišti tak na hřišti vyjíždejí hráči na domácí led za bouřlivého potlesku celé haly a za zpěvu zaplněného kotle. Nějak takhle by měl vypadat začátek reportu z DOMÁCÍHO utkání čtvrtfinále play off. Realita? Kotel narvaný k prasknutí, v něm lidi přecpávají se k prasknutí buď brambůrky nebo klobásou, v lepším případě s rukami v kapsách a zamlklkým výrazem, sem tam se ozve znuděný potlesk nebo výkřik typu“ za tohle sem dal 3 kila?!“. To jako vážně??

Je mi smutno, když se podívám pouhých 5 dnů zpátky na výjezd do Liberce, kde se fandilo naprosto parádně téměř bez přestávek a do půl těla. Je mi smutno když projíždím facebook a narážím na skupiny typu „krev za hc mountfield“ kde se každý den objevuje na desítku příspěvků s hrdinskými řečmi o tom jak jsme všichni hrdí fanoušci a dali bychom za svůj klub krev. Kde je tahle hrdost a vášeň na stadionu? Když se obchází stadion s kasou tak všude samý kiselý xichty a řeči typu „to si radši koupim pivo“ ale jakmile se choreo udělá tak jsme všichni hrozně hrdí na to, jak se nám to povedlo a hlavně nesmí chybět „lajk“ na facebooku. Na novou sezónu se pořídilo 40 nových (nebojim se řict že nejhezčích z celé extraligy) vlajek. Kolikrát se použily? 2x,max 3x? Při play off – vrcholu sezony se půlka z nich povaluje na zemi v kaluži piva. To je pro vás taková potupa mávat vlajkou svého milovaného klubu na zimáku? Ona se bohužel žádná online-vlajka nevyrábí. Trochu se zamyslete nad tim, jestli jste opravdu spokojeni s tím, jak to na zimáku momentálně vypadá. Myslíte že pískáním a mlčením pomůžeme hráčům vyrovnat nebo jít do vedení? Silně pochybuju.
Pevně věřim že kluci páteční zápas zvládnou a v pátek je poženem atmosférou která je hodna play off Extraligy! Podmě všichni MOTOR!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*