Informace k výjezdu do Prahy

Krajské město jižních Čech v těchto dnech naplno žije hokejem, po 14 letech si opět můžeme na tribunách užít semifinále extraligy. Netřeba připomínat trnitou cestu, která k tomuto hokejovému zázraku vedla, znovuzrození klubu v roce 2013 a následné nezapomenutelné účinkování v prvoligových vodách zůstane v paměti každému z nás nadosmrti.

Nyní je před námi série s pražskou Spartou, pojďme si tento svátek užít na tribunách na maximum a to jak na domácí, tak venkovní půdě. Vzhledem ke kapacitě a možnostem, které nabízí O2 Aréna se po vstupenkách do sektorů okolo hostujícího kotle jen zaprášilo a nás tak čeká zřejmě nejpočetnější výjezd od znovuzrození klubu, odhadem by do hlavního města mohla zavítat až okolo 3000 Jihočechů.

Jak jsme se již ale mohli několikrát přesvědčit v uplynulých sezónách, kvantita se ne vždy rovná kvalitě a dá se očekávat také účast fanoušků, kteří jsou spíše sporadickými výjezdníky. Chtěli bychom touto cestou tedy vyzvat váš všechny, kdo se chystáte do hlavního města k maximální aktivitě a prezentaci našeho klubu v tom nejlepším fanouškovském světle.

Organizaci fandění budou mít na starosti známé tváře z kotle, dbejte po celý zápas prosím tedy především jejich pokynů a bavte se společnými chorály. Hlavními sektory, produkující celozápasový support budou ty s označením 117 a 118, rádi bychom ale, aby se do podpory připojily také okolní sektory za bránou, které by měly být naplněny především fanoušky Motoru.

S ohledem na předchozí odstavec také prosíme, abyste nechali spodní řadu sektorů 117 a 118 volnou právě pro speakery s megafony, bubny a k bezproblémovému vyvěšení vlajek. Myslete také na to, že naše vystupování reprezentuje jak náš klub, tak hlavně pověst nás samotných, vyvarujte se tedy opileckých excesů a buranského chování. Na stadion dorazte s dostatečným časovým předstihem, u vstupů se mohou tvořit fronty. Do Prahy jedeme Motoru vytvořit domácí prostředí, podle toho to také na tribunách musí vypadat!

 • V neděli a pondělí všichni do Prahy
 • Organizace fandění v rukou odpovědných lidí
 • Hlavní kotel sektory 117 a 118 – spodní řadu těchto sektorů nechat volnou
 • Alkohol s rozumem

Ať žije Motor!

Zobrazit komentáře 3

 1. rej napsal:

  Problém že 02arene že není vchod pro fanoušky hostí

 2. mav8 napsal:

  Ahoj,
  ještě by bylo možná dobré doplnit do článku, že v O2 aréně jsou bezpečnostní rámy podobné těm na letištích a kontrola osob bývá důkladná (včetně vyndání všech předmětů jako jsou klíče, telefony apod. z kapes). Jde především o fakt, že díky těmto kontrolám trvá vstup do haly podstatně déle a tvoří se velké fronty u vstupu. Proto by měli fanoušci přijít s dostatečným předstihem, a to nejlépe aspoň 30 minut před úvodním buly, aby se jim nestalo, že neuvidí podstatnou část 1. třetiny.
  Martin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*