Na extraligu pochodem!

Dlouhých 7 let čekali Motoráci na okamžik, kdy svůj klub budou moci opět spatřit na extraligových kluzištích. Během těchto let si fanoušci museli vypít několik hořkých kalichů, ať už v podobě neúspěšných baráží, příušnic, série proher s rivalem z Vysočiny nebo vysněného postupu do extraligy bez možnosti oslav na tribunách.

Žádná z výše vyjmenovaných věcí ale fanoušky Motoru nezlomila, a tak se nenechme zlomit ani nyní, kdy čelíme další překážce. Tou je tentokráte vládní nařízení, které bohužel výrazně omezuje počet fanoušků, kteří mohou být přítomni na tribunách.

Čtvrteční zápas jsme měli v hlavách dlouho, všechny ty odježděné Kadaně a Benátky – právě zápas s Hradcem měl být (a stále je) pro spoustu fanoušků odměnou a kompenzací za roky věrnosti, hala by se vyprodala lusknutím prstu, vše je ale bohužel jinak..

Oceňujeme, že klub udělal maximum proto, aby se na stadion dostal co nejvyšší možný počet fanoušků, právě i proto je na místě k zápasu s Hradcem Králové na tribunách přistoupit s maximálním zápalem a vášní! Na tribunách nám bude chybět téměř 3000 hlasivek, dožeňme toto číslo tím, že budeme o to více řvát a hučet nejen my v kotli, ale také vy, na ostatních tribunách. Pojďme tento zápas prožit v bouřlivé atmosféře i přes všechny překážky, které nám opět stojí v cestě! Pokud vše dobře dopadne, okořeníme navíc zápas po delší době také choreografií.

Abychom se na zápas náležitě připravili, vyrazíme po roční pauze na první zápas opět pochodem. Ten je stejně jako v minulých letech pořádán pod společnou hlavičkou skupiny Motoráci a oficiálního fanklubu Motorfans, trasa pochodu už je všem jistě dobře známá – sejdeme se v 16:00 na konci Lannovy třídy (blíže vlakovému nádraží) a následně projdeme centrem města až k zimnímu stadiónu.

K účasti na pochodu vyzýváme také fanoušky, kteří se bohužel na stadión nedostanou. Přijďte nasát po dlouhé době pravou hokejovou atmosféru, dát si pivko a projít městem po boku kamarádů z tribun!

POCHODEM JDEME VŠICHNI!

PS: Doporučujeme oprášit text jednoho z chorálů – www.youtube.com/watch?v=EF8BpXaMqys

 

Jeden Komentář

  1. Michal Jansa napsal:

    No tak jdeme na to!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*