Chomutov vs Motor

Dobrý počet, vytrvalý support a neskutečné  „demence“ (jak jinak popsat výskyt silničních kuželů v buse?laugh)  v autobuse i tak by se dal nazvat výjezd na sever Čech.

Dobré výsledky, příjemný termín a vidina dobře stráveného dne. Toto vše nahrávalo před zápasem v Chomutově do karet a tak se daří zaplnit autobus velmi kvalitní sestavou.

Do města hojně obývaného nepřizpůsobivými občany dorážíme s půlhodinovým předstihem před začátkem zápasu, prohlídky u vstupu nulové, malé problémy jsou akorát s tyčemi na vlajky. I přesto se jich pár podaří pronést. Sektor ověšujeme vlajkami „B12“ a „Motor“ a zápas může začít.

Díky řádění brněnských ultras je zakázáno nosit pivo do sektoru. No i když výraz pivo asi není na místě.. I přesto se od začátku fandí na dobré úrovni a s hlasitostí jsme na tom téměř stejně jako domácí fans. Daří se zapojovat velké množství pokřiků a chorálu a tak se většina sektoru baví zápasem i přes nepříznivý stav. Skákaní za ramena, vytleskávaní a obnažování se do půl těla. I tak vypadala poslední třetina za stavu 5:2 pro domácí smile. Během zápasu vlaje také pětice vlajek na tyčích.  V restauraci u sektoru hostí se  objevují domácí zlobivci ale nic se neděje.

Co se týče domácího kotle, tak pro mě osobně neskutečné zklamání a asi nejhorší výkon za tuto sezónu ze všech týmů. Větší rachot je jen po gólech a při odpovídačkách se zbytkem stadionu. Určitě mají na víc.

Cestou zpět to v autobuse vypadá jak kdyby jsme právě vyhráli historicky druhý titul a ne prohráli 5:3 s piráty. To co se děje na některých benzínkách se nedá snad ani popsat, a nad některými předměty, které se objevují v buse zůstává rozum stát laugh. Opět další povedený výjezd a vůbec  tato sezóna z pohledu fans stránky v Budějcích je na opravdu dobré cestě tak jen tak dál!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*