Začíná semifinále!

Čtvrtfinálová série byla pro hráče tvrdou zkouškou, která k radosti Motoráků dopadla úspěšně. Poslední překážkou, která nám stojí v cestě do baráže, je semifinálová série, v níž nám bude soupeřem pražská Slavia. Také k této sérii přinášíme pár informací.

moto_sla

Co se týče dění na ledě, jde do semifinále v roli mírného favorita Motor, který dokázal Slávii v základní části porazit 3x ze čtyř zápasů s výsledným skóre 12:7. Výsledky ze základní části jsou ale momentálně nepodstatné a dá se opět očekávat maximálně vyrovnaná série. Na tribunách, při vší úctě k soupeři, by pak tempo měli diktovat především Motoráci.

V Budvar aréně se sice dá očekávat vyprodaný sektor hostů, velkým mínusem Slávistického fanklubu je ale fakt, že dopravu do našeho města jim opět hradí klub…V Edenu se pak s jistotou očekává příjezd okolo tisícovky Motoráků, jak jsme se už ale několikrát přesvědčili, kvantita nenahradí kvalitu – tomuto bodu je věnován konec článku. Stejně jako s Přerovem, i teď si pojďme připomenout pár fanouškovských statistik obou táborů ze základní části:

Průměrná domácí návštěva v základní části ligy :

 • Motor: 5492 (1.)
 • Slavia: 1544 (7.)

Výjezdové body v základní části ligy:

 • Motor: 1 096 121 (1.)
 • Slavia: 193 319 (5.)

Výjezdové počty během vzájemných zápasů:

 • Motor na Slavii: cca 1500 (sobota), cca 1300 (sobota)
 • Slavia na Motoru: 15 (středa), 58 (sobota)

INFORMACE K SEMIFINÁLE


Celostadionová choreografie

Věc, o které „sníme“ už několik sezón by se měla během této série stát skutečností. Díky skvělým částkám, které se pravidelně vybírají během choreosbírek máme možnost realizace celostadionového chorea, jehož cena se šplhá k částce 14 000,- Kč! Choreografie se s největší pravděpodobností objeví již zítra, tedy během prvního semifinálového zápasu.

Pokyny k choreografii:

 • Na sedačce naleznete fólii určité barvy, fólie si mezi s sebou v žádném případě neprohazujte, je potřeba zachovat přesné rozložení barev!
 • Samostatná realizace proběhne během 1. komerční pauzy, se zdvižením fólie vyčkejte až do okamžiku, kdy kotel hromadně odpočítá.
 • Fólii držte vestoje nad hlavou minimálně po dobu jedné minuty, děkujeme!

Výjezdy do Edenu

Výjezdy do Edenu patří společně s Jihlavou k těm nejpočetnějším, s velkou masou fanoušků jde bohužel úroveň fandění oproti méně početnějším výjezdům směrem dolů. Nechceme, a vlastně ani nemůžeme nikomu přikazovat, jak se má na výjezdu chovat, zveřejníme ale alespoň pár bodů, jejichž dodržováním budeme v Edenu v hledišti o to kvalitnější a hlasitější!

 • Respektujte spíkry v dolní části sektoru a řiďte se především jejich pokyny. V Edenu je bohužel oblíbeným zvykem, rozeřvávat „svoje skupinky“ v sektoru z nejrůznějších míst, jediným výsledkem je pak to, že mezi 1500 Motoráky létají v jednu chvíli vzduchem 3 různé chorály. Tito lidé svojí pozici plní už nějaký ten čas a věřte, že vyždímají z lidí daleko větší poteniconál, než když si „každý hraje na svém písečku“
 • Pokud to kapacita sektoru dovolí, nechte prosím volný spodní prostor pod zábradlím. Tento bod uvádíme z prostého důvodu – zajistíte tím viditelnost visících vlajek, které jinak ani nemá cenu vozit
 • Pokud se vám do ruky dostane mávací vlajka, využívejte jí pouze k tomu, k čemu je určena – tedy  k mávání. Věřte, že válení vlajky na schodech v louži piva naší prezentaci, ani vzhled vlajek příliš neobohatí. Po zápase vlajku vraťte známým osobám do spodní části sektoru, v žádném případě s ní neodcházejte ze stadiónu!
 • Poslední a asi nejdůležitější bod – FANDÍME NAPLNO A VŠICHNI! Do prahy nejedeme na výlet, ale dotlačit Motor do baráže! V Přerově jsme se po hlasové stránce prezentovali nadprůměrně, předveďme to samé i v Praze!

Spolu za velkým snem!

Jeden Komentář

 1. Joseph napsal:

  Jen se chci zeptat, počítáte s tím, že na Slávii speakery rozmístíte na víc míst v sektoru? smile Přece jen nás tam bude víc jak 1500 tak abysme mohli fandit i my co stojíme na druhé straně sektoru, mnohdy se k nám pokřik nedostal…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*