INFORMACE K 1.DOMÁCÍMU BARÁŽOVÉMU UTKÁNÍ

Vrchol sezóny je tady, Motor zahájil boje o účast v extralize vybojovaným vítězstvím na ledě Pardubic, další veledůležitý zápas náš čeká již zítra. Na domácím ledě přivítáme Kaŕlovy Vary, k tomuto utkání přinášíme pár důležitých informací.

CELOSTADIONOVÁ CHOREOGRAFIE

Po loňské úspěšné premiéře jsme se k úvodnímu domácímu zápasu baráže rozhodli připravit v pořadí historicky druhé celostadionové choreo, do něhož bude zapojen každý domácí fanoušek na zimáku. Aby se prezentace zdařila podle našich představ, řiďte se prosím těmito jednoduchými pokyny:

  • Na své sedačce nalezne každý fanoušek fóliovou vlaječku v jedné z klubových barev, vlaječky si mezi sebou v žádném případě nevyměňujte, je třeba striktně dodržet barevné rozvržení
  • Se začátkem 1.komerční přestávky zůstaňte na svých místech, kotlem bude hromadně odpočítáno a následně prosím využijte vlaječku po dobu nejméně 1 minuty k tomu, k čemu je určená – tedy k mávání
  • Vlaječky prosím zanechte po konci zápasu na svém místě, pokud možno v původním stavu

VYBÍRÁNÍ U VSTUPŮ

Částka za nákup veškerého materiálu spojeného s celostadionovou choreografií atakuje hodnotu 25 000 Kč, v tuto dobu jsme se s choreofondem dostali dokonce do minusových čísel. Z tohoto důvodu bude před začátkem zápasu probíhat u všech vstupů do haly finanční sbírka, během níž můžete libovolnou částkou podpořit vznik dalších choreografií v Budvar aréně.

Předem děkujeme za spolupráci a případné finanční příspěvky.

Spolu za velkým snem!

Jeden Komentář

  1. václav vitha napsal:

    od roku 1958 se odehrálo mnoho nezapomenutelných, nádherných příběhů, ale i smutných. např. pokřik fandů /nashledanou v II.lize- Slavoj proti Horní Bříze/, To co je však nyní, nikdy nebylo a nelze to popsat, musí se to zažít a proto se sloganem „HOLA MOTOR HOLA – EXTRALIGA VOLA´ – volá -volá, za společným snem / ale proč jenom snem? – nemyslím!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*